WÓZKI WIDŁOWE

Wózki widłowe są jednymi z najpotrzebniejszych i najbardziej wszechstronnych urządzeń na wyposażeniu firmy. Ich zastosowanie to nie tylko załadunek i rozładunek towarów, ale również pomoc w ich transportowaniu wewnątrz zakładów. Urządzenia te pracuję w hurtowniach, w centrach logistycznych, w firmach transportowych i przeładunkowych, a także na liniach produkcyjnych w wielu dziedzinach przemysłu lekkiego i ciężkiego.  Wybór właściwego wózka widłowego, dostosowanego do potrzeb firmy nie jest prostym zadaniem. Szczególnie, jeżeli jest to Państwa pierwszy wózek widłowy. W takich sytuacjach dobrze skorzystać z doświadczenia firmy, która od ponad 20 lat działa w tej branży.

Saw-Trak to nowe i używane wózki widłowe w wielu modelach.

Pierwszym pytaniem, które warto sobie zadać, jest kwestia wyboru pomiędzy nowym, a używanym wózkiem widłowym. W naszej firmie oferujemy bogaty wybór zarówno tych pierwszych, jak i drugich. Wózki nowe sprzedajemy z fabryczną gwarancją producenta. Z kolei używane wózki widłowe zostają poddane gruntownemu odnowieniu, na bazie tylko dedykowanych części zamiennych. Są one sprzedawane jako w pełni sprawne, bezpieczne i niezawodne, czego potwierdzeniem jest gwarancja Saw-Trak, wydawana na czas od 18 do 24 miesięcy.

Sprzedajemy wózki widłowe marki Toyota, występujące w bogatym wyborze modeli. Wózki z napędem spalinowym, zasilane LPG lub ON, a także wózki z napędem elektrycznym o wysokie kulturze pracy i nieemitujące spalin. Nasze wózki są również dostosowane do różnych zastosowań, wyróżniając się udźwigiem w zakresie do 1500 do nawet 5000 kg. Jeżeli nie wiedzą Państwo, który rodzaj wózka widłowego będzie najlepiej służył w Państwa firmie, chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego modelu.

Wygodne zakupy wózków widłowych.

Zakup nowego lub używanego wózka widłowego nie musi się wiązać z wysokimi, jednorazowymi wydatkami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, umożliwiamy korzystanie z naszych wózków widłowych, na podstawie umowy leasingu operacyjnego lub umowy najmu. Aby ułatwić Państwu dopełnienie wszystkich koniecznych formalności, firma Saw-Trak  współpracuje z wieloma Funduszami Leasingowymi z sektora leasingu maszyn i urządzeń. Leasing wózków widłowych może się okazać dla Państwa korzystną alternatywą wobec ich kupna za gotówkę lub na kredyt. Na czas potrzebny do zrealizowania zamówienia i dostawy wózka widłowego, dajemy Państwu możliwość korzystania ze sprzętu zastępczego, dostarczonego przez naszą firmę. Pozwoli to Państwu bez żadnych utrudnień prowadzić dotychczasową działalność, do czasu dostarczenia nowo zakupionych wózków widłowych.

Wynajem wózków widłowych.

Jeżeli zakup wózka widłowego nie jest podyktowany ekonomią, warto pomyśleć o jego wynajęciu. Wynajmujemy wózki widłowe w ilości takiej, jaka jest Państwu potrzebna do prawidłowego funkcjonowania. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na wynajem krótkoterminowy lub długoterminowy wózków widłowych. Nasza firma zapewnia dostawę wózków i ich odbiór własnym transportem.

SPALINOWE WÓZKI WIDŁOWE

Spalinowe wózki widłowe posiadają wszechstronne zastosowanie i dają największe możliwości przy przenoszeniu ładunków o dużym ciężarze. Wózki widłowe wyposażone w silniki spalinowe, zasilane olejem napędowym lub LPG, to bardzo duża moc i niezawodność w każdej sytuacji. Przeznaczone do pracy na otwartych przestrzeniach, są  w stanie przenosić ładunki o ciężarze od 1,5 do nawet 8 ton. Pozwala to wykorzystywać je zarówno w małych firmach i magazynach, jak również dużych składach materiałów budowlanych, stali i części eksploatacyjnych do dużych maszyn. Niewątpliwą zaletą spalinowych wózków widłowych jest ich bardzo duża mobilność i zasięg pracy, nie wymagający ładowania akumulatorów. Wózki widłowe czołowe z przeciwwagą zapewniają bezpieczeństwo i stabilność podczas podnoszenia ładunków. Wózki widłowe marki Toyota, posiadają wbudowany system SAS. Jest to system aktywnej stabilności. Jego obecność sprawia, że sterowanie wózkiem jest jeszcze bezpieczniejsze i wygodniejsze.

Niezawodność i bezawaryjność wózków widłowych to najważniejsza cecha, na którą zwraca się uwagę przy ich zakupie. Wybierając sprawdzone wózki spalinowe z naszej oferty, można być pewnym że zostały wyposażone w doskonałej jakości, przemysłowe silniki marki Toyota. Zaprojektowane do pracy w najtrudniejszych warunkach, wyróżniają się bezawaryjnością i minimalnym zakresem czynności serwisowych między przeglądami. Silniki montowane w naszych wózkach widłowych, wyróżniają się bardzo dużą kulturą pracy, odpowiadającą za płynną jazdę i sprawne przyspieszenie. Pozwala to jeszcze lepiej, dokładniej i wydajniej wykonywać transport poziomy, nawet na długich odległościach pomiędzy punktami załadunku i rozładunku towarów.

Spalinowe wózki widłowe występują w opcjach udźwigu do 1500 do 8000 kg oraz wysokości załadunku od 3 do 7 metrów. Pozwala to na wykorzystywanie ich w zewnętrznych magazynach wysokiego składowania, bez obaw o to, że mogą się pojawić problemy z podniesieniem najcięższych palet.

Wózki posiadają opony dostosowane do pracy w trudnych warunkach terenowych. Zapewniają one doskonałą przyczepność nawet na pochyłych drogach wewnętrznych, gwarantując bezpieczny i pewny dojazd do celu. Zbiorniki paliwa o dużej pojemności, w zestawieniu z ekonomicznymi silnikami, zapewniają natomiast duży zasięg na jednym tankowaniu. Wysokiej jakości reflektory znakomicie doświetlają teren przed i za wózkiem, czyniąc pracę bezpieczną nawet po zmroku.

Dbałość o bezpieczeństwo operatorów, bardzo duże możliwości załadunkowe i transportowe, a także przeznaczenie do pracy na zewnątrz, to najważniejsze cechy widłowych wózków spalinowych. Niezastąpione w każdym magazynie i centrum logistycznym, szybko staną się podstawowym rodzajem sprzętu, niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania każdej firmy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w której na pewno znajdziemy wózek widłowy, przeznaczony do Państwa potrzeb.

ELEKTRYCZNE WÓZKI WIDŁOWE

Widłowe wózki elektryczne dostępne są w firmie Saw-Trak w opcji 3 i 4 kołowej. To praktyczne i sprawdzone konstrukcje, dobrze dające sobie radę w użytkowaniu wewnętrznym, jak i zewnętrznym. Bardzo duży wybór opcji zasilania (24V,48V i 80V), a także udźwig wózków wynoszący od 1 do aż 8,5 tony, pozwala na znalezienie takiego modelu, który optymalnie będzie odpowiadał wszystkim Państwa oczekiwaniom. Zastanawiając się nad słusznością decyzji o zakupie elektrycznego wózka widłowego, należy zwrócić uwagę na jego walory ekologiczne. Podczas pracy, silniki elektryczne w które wózki zostały wyposażone, nie generują żadnych spalin. Zasilanie za pomocą idealnie czystej energii elektrycznej, pozwala na ograniczenie kosztów serwisowania, a także czyni pracę bezpieczniejszą dla operatora i środowiska. Zastosowanie technologii silników elektrycznych prądu przemiennego, jeszcze bardziej optymalizuje zużycie energii, zależnie od bieżących potrzeb i obciążenia, pod jakim wózek widłowy pracuje.

Wszystkie oferowane Państwu elektryczne wózki widłowe marki Toyota, posiadają dodatkowo system SAS, czyli system aktywnej stabilności. Jego obecność dodatkowo podnosi bezpieczeństwo pracy operatora, a samo prowadzenie wózka jest jeszcze prostsze i wygodniejsze. Wózki elektryczne z naszej oferty, podzielone zostały na wózki do lekkich i średnio ciężkich aplikacji. Możliwość podnoszenia ładunku na wysokość do 7,5 m jeszcze bardziej ułatwia znalezienie modelu, dostosowanego do Państwa potrzeb. Dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa operatorom, wózki posiadają solidne, wzmacniane kabiny, dodatkowo wyposażone w kratownice. Fabryczna ochrona antykorozyjna sprawia, że wózki elektryczne użytkowane również na zewnątrz obiektów, są doskonale chronione przed pojawianiem się ewentualnej korozji.

Wózki elektryczne są zaprojektowane do pracy wewnątrz obiektów magazynowych i na zewnątrz. Kompletny brak emisji spalin sprawia, że wózki widłowe są bezpieczne dla ludzi i środowiska. Bardzo cicha praca dodatkowo podnosi komfort użytkowania, ograniczając emisję hałasu do dźwięku poruszających się kół i sygnału ostrzegawczego, uruchamianego przy jeździe do tyłu. Producenci wózków elektrycznych zadbali również o właściwe wyposażenie. Znajdziemy więc tutaj bardzo mocne i wydajne reflektory o dużym zasięgu oraz precyzyjne i intuicyjne sterowanie. Wózki są fabrycznie wyposażone w dobrane przez producenta koła z wysokiej jakości oponami. Specjalnie zaprojektowany bieżnik gwarantuje dobrą przyczepność zarówno na śliskich, betonowych lub żywicznych posadzkach w magazynie, jak również na suchej lub mokrej nawierzchni na zewnątrz – asfalcie, kostce betonowej lub innym materiale, którym plac lub drogi dojazdowe są wyłożone.

Z przyjemnością pomożemy Państwu w doborze widłowego wózka elektrycznego do Waszych potrzeb. W tym celu prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

WÓZKI WIDŁOWE MAGAZYNOWE

Wózki magazynowe są niezastąpione w każdej firmie, dysponującej magazynem niskiego i wysokiego składowania, o dowolnej powierzchni. Ich niewielkie rozmiary, a także łatwość obsługi sprawiają, że znakomicie nadają się do wykorzystania przy rozładunku i załadunku. Wózki widłowe wyposażone w wydajne i ekologiczne silniki elektryczne, nie emitują spalin, a dzięki temu mogą być bezpiecznie użytkowane w każdego rodzaju pomieszczeniach. Cicha praca i duża zwrotność to kolejne zalety, które szczególnie zostaną docenione w trakcie manewrowania w wąskich alejkach.

W naszej ofercie posiadamy wyłącznie sprawdzone marki wózków widłowych, które mogą Państwu służyć długo i niezawodnie. Wyróżniają się intuicyjną obsługą oraz bardzo dużym zastosowaniem w niemal każdej firmie. Wózki idealnie nadają się do przewozu ładunków na hale sklepowe, gdzie następnie produkty będą wykładane na półki. Różne modele wózków z różnymi rodzajami silników, pozwalają na znalezienie takiego, który doskonale będzie odpowiadać Waszym oczekiwaniom.

Wysoka praktyczność i ekonomia użytkowania to jedne z największych zalet, jakimi mogą się pochwalić wózki magazynowe a ich obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna.

Jeśli nie wiedzą Państwo, który rodzaj wózka magazynowego wybrać dla siebie, zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy niezbędnych wskazówek.

OFERTA SAW-TRAK

O FIRMIE

Ponad 20 lat doświadcznia

Ponad 25-letnie doświadczenie z wózkami widłowymi, to najlepszy argument aby skorzystać z naszych usług. Firma Saw-Trak jest firmą rodzinną, od początku swojego istnienia ukierunkowaną na jakość i profesjonalną obsługę Klienta. Rozumiemy Państwa potrzeby dotyczące prowadzenia firmy, zarządzania magazynem i organizacją załadunków i rozładunków. Naszą specjalnością są wózki widłowe – nowe oraz używane. W ofercie posiadamy wysokiej jakości maszyny znanych i cenionych firm, takich jak Toyota, Manitou lub Linde.

Dążąc do ciągłego rozwoju i podnoszenia swojej konkurencyjności, wciąż wzbogacamy swoją ofertę o nowe produkty. Obecnie, poza wózkami widłowymi jesteśmy w stanie zaoferować Państwu wiele innych urządzeń, takich jak podesty ruchome firm Genie lub JLG, a także niezawodne maszyny czyszczące Nilfisk Alto. Wszystkie z dostępnych urządzeń to najwyższej klasy technologia i wyróżniająca kultura pracy, gwarantująca 100 procentowe zadowolenie z dokonanego wyboru.

Celem naszej przyszłej działalności jest kompleksowe zaopatrywanie Państwa firmy w maszyny i urządzenia techniczne, konieczne do jej prawidłowego funkcjonowania. Od utrzymania idealnej czystości na terenie obiektu, aż po sprawnie odbywające się procesy logistyczne, które mogą być realizowane szybciej i bezpieczniej dzięki naszym rozwiązaniom. Zdając sobie sprawę z potrzeby ich regularnego serwisowania, nie zapominamy również o dostarczeniu koniecznych części zamiennych, a także usłudze konserwacji maszyn u nas zakupionych.

Duże zróżnicowanie oferty, którą dla Państwa przygotowaliśmy, jest gwarancją szybkiego odnalezienia takiego urządzenia, które jest Wam potrzebne. Czy to niewielki wózek widłowy, czy platforma teleskopowa do wykonywania prac montażowych, czy flota maszyn czyszczących. Nasi doradcy są do Waszej dyspozycji, gotowi udzielić niezbędnych rad, wskazówek i odpowiedzi na wszystkie pytania, dotyczące oferowanych maszyn.

SAW-TRAK to wózki widłowe w dobrej cenie.

Konkurencyjne ceny na oferowane przez nas produkty, są wynikiem wieloletniej strategii rozwoju, opartej na jednym, głównym założeniu: nawiązaniu trwałych relacji z producentami i dystrybutorami wózków widłowych, podnośników, platform oraz maszyn czyszczących. Korzystne rabaty, wynegocjowane na przestrzeni długich lat współpracy, przekładają się na przystępne ceny, z których każdy z Klientów może skorzystać. W połączeniu z bogatą ofertą produktów, profesjonalnym doradztwem technicznym i zadowoleniem Klientów, strategia ta wydaje się być skuteczną na kolejne lata działalności firmy Saw-Trak.

Już teraz zachęcamy wszystkich z Państwa do nawiązania współpracy z nami. Możliwość uzyskania doskonałej jakości urządzeń w konkurencyjnych cenach, to tylko jeden z wielu powodów, dla których warto się na to zdecydować. Korzystając z naszego doświadczenia i pasji do techniki, mogą być Państwo pewni, że zakupione w Saw-Trak urządzenia będą Wam służyć długo i niezawodnie w codziennej działalności firmy.

20 000 tys. części zamiennych

Regularne użytkowanie maszyn technicznych, oznacza potrzebę ich okresowego serwisowania i wymiany zużytych części na nowe. Jesteśmy dostawcą wysokiej jakości części zamiennych, przeznaczonych do wózków widłowych, a także pozostałych urządzeń, dostępnych w naszej sprzedaży. Wychodząc z założenia, że komfort i bezpieczeństwo pracy jest najważniejsze w każdej firmie, zajmujemy się sprzedażą wyłącznie sprawdzonych części zamiennych, pochodzących od renomowanych producentów z całego świata.

Jakość, niezawodność i dobra cena – to części zamienne z firmy Saw-Trak.

Aby ułatwić Państwu znalezienie potrzebnych części zamiennych do swoich maszyn, wprowadziliśmy ich podział w zależności od producenta. Toyota, Bt, Komatsu, Nissan, Still, Caterpillar, Hyster, Jungeinrich, Linde – to marki maszyn, do których bez trudu znajdą Państwo poszukiwane części zamienne. Aby wyeliminować ryzyko zakupu niewłaściwego podzespołu, uruchomiona została wyszukiwarka części zamiennych po numerze OEM. Dzięki niej, teraz jeszcze szybciej i sprawniej można znaleźć to, czego Wasz wózek potrzebuje.

Części zamienne decydują o wydajności pracy.

Wózki widłowe są urządzeniami będącymi w niemal ciągłej eksploatacji. To między innymi od nich zależy nieprzerwane działanie firmy i realizowanie dostaw zgodnie z terminem. Przestój w pracy wózka widłowego, spowodowany brakiem potrzebnych części zamiennych, przekłada się bezpośrednio na straty, z tytułu opóźnionych załadunków i dostaw. Jeżeli nie chcą Państwo, aby taka sytuacja miała miejsce w Waszej firmie, warto kupować części zamienne w firmie Saw-Trak.

Jak kupować?

Dla wygody Klientów, umożliwiamy zakupy części zamiennych na kilka sposobów. Pierwszy z nich to telefoniczne składanie zamówień pod numerami telefonów 12 683-90-(59), (61), (62). Nasz zespół doradców handlowych pomoże znaleźć część pasującą do Państwa wózka. W celu usprawnienia poszukiwań i zminimalizowania ryzyka błędnego doboru części, prosimy o przygotowanie takich danych jak model wózka, numer nadwozia lub numer części zamiennej, jeżeli takimi danymi Państwo dysponują. Możliwe jest również samodzielne kupowanie części zamiennych online, za pomocą naszej strony internetowej. Korzystając z prostego w obsłudze sklepu, można bezpośrednio ze swojego komputera wyszukiwać, przeglądać i dodawać do koszyka potrzebne części. Szybka wysyłka kurierska lub możliwość odbioru osobistego w firmie, do minimum skraca czas oczekiwania na potrzebne części.

Zapraszamy do skorzystania z naszego magazynu części zamiennych i internetowej wyszukiwarki. Utrzymując w nim ciągłą dostępność wszystkich produktów, jesteśmy w stanie błyskawicznie zrealizować każde zamówienia. To czego nie posiada konkurencja, na pewno znajduje się na półkach naszego magazynu i czeka na Państwa w doskonałej cenie.

Profesjonalny Serwis

Od czego zależy bezpieczne i niezawodne użytkowanie wózków widłowych? Od ich regularnego serwisowania. Terminowe wykonywanie przeglądów, a także profesjonalne usuwanie awarii – to gwarancja długiej pracy każdego wózka widłowego. Jeżeli w Państwa firmie korzysta się z wózków widłowych, warto pomyśleć o doświadczonej firmie, która zajmie się ich kompleksową obsługą.

Saw-Trak serwisuje wózki widłowe od ponad 20 lat!

W ciągu całej swojej działalności zdążyliśmy poznać i rozpracować przyczyny wielu awarii wózków widłowych. Zajmujemy się ich naprawą niezależnie od modelu, producenta i roku produkcji. Zapewniamy dojazd na miejsce do klienta, wraz ze wszystkimi potrzebnymi narzędziami i częściami zamiennymi. Doświadczenie i umiejętności naszych serwisantów, pozwalają na szybkie i skuteczne usunięcie awarii, bez względu na jej charakter. W swojej działalności kierujemy się przede wszystkim bezpieczeństwem osób, które będą miały do czynienia z Państwa wózkami widłowymi. W sprawach jakości jesteśmy bezkompromisowi. Każdy serwis wózka odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów europejskich, użyciem dedykowanych części zamiennych i zalecanych przed producenta płynów eksploatacyjnych. Na wszystkie wykonane prace udzielamy pisemnej gwarancji, biorąc pełną odpowiedzialność za rzetelność przeprowadzonej naprawy.

Wygoda, szybkość i bezpieczeństwo.

Saw-Trak dysponuje kilkunastoma w pełni wyposażonymi ekipami serwisowymi. Pozwala nam to na jednoczesne obsługiwanie różnych zleceń, do minimum skracając czas potrzebny na wykonanie przeglądu lub naprawy. Dzięki znakomitej organizacji pracy, długi czas oczekiwania na przybycie serwisu jest praktycznie wyeliminowany. Magazyn części zamiennych, liczący ponad 25 000 produktów sprawia, że dysponujemy od ręki każdą częścią, konieczną do wykonania skutecznej naprawy. Niezależnie od tego, czy interwencji wymaga układ hamulcowy, silnik, układ jezdny, zawieszenie czy sprzęgło, mogą być Państwo pewni, że nasz serwis przywróci wózek widłowy do życia. Jednocześnie, przy każdej naprawie przeprowadzamy szczegółowy przegląd urządzenia, sprawdzając czy inne podzespoły wózka nie wymagają naszej interwencji. Saw-Trak posiada niezbędne uprawienia, również UDT, co daje jeszcze większą pewność, że naprawa zostanie wykonana zgodnie ze sztuką.

Gwarancja i odpowiedzialność firmy Saw-Trak.

Istniejąc na rynku od kilkudziesięciu lat, nauczyliśmy się jednej rzeczy: jakość naprawy jest gwarancją bezpieczeństwa i zadowolenia naszych klientów. Między innymi z tego powodu, na każdą wykonaną naprawę udzielamy gwarancji. Stosując wyłącznie dedykowane części zamienne i ciągle inwestując  w podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników, możemy Państwu zagwarantować najwyższą jakość obsługi na rynku w konkurencyjnych cenach i szybkich terminach wykonywania prac. Zachęcamy do współpracy firmy z województwa małopolskiego, śląskiego, podkarpackiego, łódzkiego, mazowieckiego jak również z terenu całej Polski. W celu umówienia terminu na wykonanie naprawy, przeglądu lub konserwacji wózka widłowego, zapraszamy do kontaktu, pod numerem telefonu:

Oddział Kraków: 12 683-90-40 lub adresami e-mail: mateusz.witarski@saw-trak.pl i artur.sierzega@saw-trak.pl

Filia Warszawa: 22 735-89-30 lub adresem e-mail: serwis.warszawa@saw-trak.pl

Uprawnienia UDT

Pracownicy serwisowi firmy Saw-Trak dysponują uprawnieniami UDT – Urzędu Dozoru Technicznego. To wymóg konieczny do przeprowadzania napraw i serwisu urządzeń technicznych, takich jak wózki widłowe, platformy itp. Regularne szkolenia teoretyczne i praktyczne sprawiają, że usługi firmy Saw-Trak nieustannie prezentują najwyższy poziom jakości i bezpieczeństwa, gwarantując Klientom sprawnie działające urządzenia.

Dlaczego warto wybrać serwis, który posiada uprawnienia UDT?

Wymóg prawny – prawo nakłada na pracodawców obowiązek zapewnienia pracownikom bezpiecznych warunków pracy. Ma to szczególnie duże znaczenie w przypadku użytkowania takich maszyn jak wózki widłowe. Duża liczba ruchomych elementów, przewożenie i podnoszenie ciężkich ładunków, a także praca w trudnych warunkach magazynowych i składowisk wymaga od wózka widłowego 100% sprawności i niezawodności. Przeglądy wykonane przez naszych pracowników wyróżniają się niezwykłą starannością i świadomością tego, jakie mogą być konsekwencje wynikające z pozornie nieszkodliwej usterki.

Jakość pracy – wymogi Urzędu Dozoru Technicznego nakładają na firmę Saw-Trak liczne obowiązki, związane z bieżącymi szkoleniami naszych pracowników. Jest to dla Państwa zabezpieczenie tego, że skorzystanie z naszych usług okaże się dobrym wyborem, przynoszącym liczne korzyści: od zapewniania ciągłości pracy, przez wyższy poziom bezpieczeństwa, aż po prestiż wynikający z dysponowania niezawodnymi urządzeniami.

Już teraz zadzwoń i umów się na przegląd swoich wózków widłowych:  

Oddział Kraków: 12 683-90-40 lub adresami e-mail: mateusz.witarski@saw-trak.pl i artur.sierzega@saw-trak.pl

Filia Warszawa: 22 735-89-30 lub adresem e-mail: serwis.warszawa@saw-trak.pl

Na Państwa życzenie udostępniamy świadectwa UDT, jako potwierdzenie posiadania niezbędnych kwalifikacji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące przeglądów, napraw i pozostałych usług, oferowanych przez Saw-Trak – lidera w dziedzinie sprzedaży i serwisowania wózków widłowych.

 
SAW-TRAK
SAW-TRAK Sp. z o.o. sp. j.

ul. Deszczowa 2a
31-985 Kraków
tel.: 12/683-90-20