wózki
magazynowe

tel: (+48) 12 683-90-40

wózki widłowe magazynowe

Wózki magazynowe są niezastąpione w każdej firmie, dysponującej magazynem niskiego i wysokiego składowania, o dowolnej powierzchni. Ich niewielkie rozmiary, a także łatwość obsługi sprawiają, że znakomicie nadają się do wykorzystania przy rozładunku i załadunku. Wózki widłowe wyposażone w wydajne i ekologiczne silniki elektryczne, nie emitują spalin, a dzięki temu mogą być bezpiecznie użytkowane w każdego rodzaju pomieszczeniach. Cicha praca i duża zwrotność to kolejne zalety, które szczególnie zostaną docenione w trakcie manewrowania w wąskich alejkach.

W naszej ofercie posiadamy wyłącznie sprawdzone marki wózków widłowych, które mogą Państwu służyć długo i niezawodnie. Wyróżniają się intuicyjną obsługą oraz bardzo dużym zastosowaniem w niemal każdej firmie. Wózki idealnie nadają się do przewozu ładunków na hale sklepowe, gdzie następnie produkty będą wykładane na półki. Różne modele wózków z różnymi rodzajami silników, pozwalają na znalezienie takiego, który doskonale będzie odpowiadać Waszym oczekiwaniom.

Wysoka praktyczność i ekonomia użytkowania to jedne z największych zalet, jakimi mogą się pochwalić wózki magazynowe a ich obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna.

Jeśli nie wiedzą Państwo, który rodzaj wózka magazynowego wybrać dla siebie, zapraszamy do kontaktu.  Chętnie udzielimy niezbędnych wskazówek.

części - telefon

tel: (+48) 12 683-90-59

części - Email

biuro.krakow@saw-trak.pl

części

Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem części gdzie znajdziecie Państwo podzespoły do praktycznie wszystkich modeli wózków widłowych

logistyka

Każda część zostanie przez nas wysłana do Państwa w przeciągu 24h od zamówienia za pomocą kuriera. W celu przyspieszenia obsługi prosimy o kontakt indywidualny