WÓZKI
elektryczne

tel: (+48) 12 683-90-40

elektryczne wózki widłowe

Widłowe wózki elektryczne dostępne są w firmie Saw-Trak w opcji 3 i 4 kołowej. To praktyczne i sprawdzone konstrukcje, dobrze dające sobie radę w użytkowaniu wewnętrznym, jak i zewnętrznym. Bardzo duży wybór opcji zasilania (24V,48V i 80V), a także udźwig wózków wynoszący od 1 do aż 8,5 tony, pozwala na znalezienie takiego modelu, który optymalnie będzie odpowiadał wszystkim Państwa oczekiwaniom. Zastanawiając się nad słusznością decyzji o zakupie elektrycznego wózka widłowego, należy zwrócić uwagę na jego walory ekologiczne. Podczas pracy, silniki elektryczne w które wózki zostały wyposażone, nie generują żadnych spalin. Zasilanie za pomocą idealnie czystej energii elektrycznej, pozwala na ograniczenie kosztów serwisowania, a także czyni pracę bezpieczniejszą dla operatora i środowiska. Zastosowanie technologii silników elektrycznych prądu przemiennego, jeszcze bardziej optymalizuje zużycie energii, zależnie od bieżących potrzeb i obciążenia, pod jakim wózek widłowy pracuje.

Wszystkie oferowane Państwu elektryczne wózki widłowe marki Toyota, posiadają dodatkowo system SAS, czyli system aktywnej stabilności. Jego obecność dodatkowo podnosi bezpieczeństwo pracy operatora, a samo prowadzenie wózka jest jeszcze prostsze i wygodniejsze. Wózki elektryczne z naszej oferty, podzielone zostały na wózki do lekkich i średnio ciężkich aplikacji. Możliwość podnoszenia ładunku na wysokość do 7,5 m jeszcze bardziej ułatwia znalezienie modelu, dostosowanego do Państwa potrzeb. Dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa operatorom, wózki posiadają solidne, wzmacniane kabiny, dodatkowo wyposażone w kratownice. Fabryczna ochrona antykorozyjna sprawia, że wózki elektryczne użytkowane również na zewnątrz obiektów, są doskonale chronione przed pojawianiem się ewentualnej korozji.

Wózki elektryczne są zaprojektowane do pracy wewnątrz obiektów magazynowych i na zewnątrz. Kompletny brak emisji spalin sprawia, że wózki widłowe są bezpieczne dla ludzi i środowiska. Bardzo cicha praca dodatkowo podnosi komfort użytkowania, ograniczając emisję hałasu do dźwięku poruszających się kół i sygnału ostrzegawczego, uruchamianego przy jeździe do tyłu. Producenci wózków elektrycznych zadbali również o właściwe wyposażenie. Znajdziemy więc tutaj bardzo mocne i wydajne reflektory o dużym zasięgu oraz precyzyjne i intuicyjne sterowanie. Wózki są fabrycznie wyposażone w dobrane przez producenta koła z wysokiej jakości oponami. Specjalnie zaprojektowany bieżnik gwarantuje dobrą przyczepność zarówno na śliskich, betonowych lub żywicznych posadzkach w magazynie, jak również na suchej lub mokrej nawierzchni na zewnątrz – asfalcie, kostce betonowej lub innym materiale, którym plac lub drogi dojazdowe są wyłożone.

Z przyjemnością pomożemy Państwu w doborze widłowego wózka elektrycznego do Waszych potrzeb. W tym celu prosimy okontakt z naszym działem handlowym.

części - telefon

tel: (+48) 12 683-90-59

części - Email

biuro.krakow@saw-trak.pl

części

Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem części gdzie znajdziecie Państwo podzespoły do praktycznie wszystkich modeli wózków widłowych

logistyka

Każda część zostanie przez nas wysłana do Państwa w przeciągu 24h od zamówienia za pomocą kuriera. W celu przyspieszenia obsługi prosimy o kontakt indywidualny