wózki
spalinowe

tel: (+48) 12 683-90-40

spalinowe wózki widłowe

Spalinowe wózki widłowe posiadają wszechstronne zastosowanie i dają największe możliwości przy przenoszeniu ładunków o dużym ciężarze. Wózki widłowe wyposażone w silniki spalinowe, zasilane olejem napędowym lub LPG, to bardzo duża moc i niezawodność w każdej sytuacji. Przeznaczone do pracy na otwartych przestrzeniach, są  w stanie przenosić ładunki o ciężarze od 1,5 do nawet 8 ton. Pozwala to wykorzystywać je zarówno w małych firmach i magazynach, jak również dużych składach materiałów budowlanych, stali i części eksploatacyjnych do dużych maszyn. Niewątpliwą zaletą spalinowych wózków widłowych jest ich bardzo duża mobilność i zasięg pracy, nie wymagający ładowania akumulatorów. Wózki widłowe czołowe z przeciwwagą zapewniają bezpieczeństwo i stabilność podczas podnoszenia ładunków. Wózki widłowe marki Toyota, posiadają wbudowany system SAS. Jest to system aktywnej stabilności. Jego obecność sprawia, że sterowanie wózkiem jest jeszcze bezpieczniejsze i wygodniejsze.

Niezawodność i bezawaryjność wózków widłowych to najważniejsza cecha, na którą zwraca się uwagę przy ich zakupie. Wybierając sprawdzone wózki spalinowe z naszej oferty, można być pewnym że zostały wyposażone w doskonałej jakości, przemysłowe silniki marki Toyota. Zaprojektowane do pracy w najtrudniejszych warunkach, wyróżniają się bezawaryjnością i minimalnym zakresem czynności serwisowych między przeglądami. Silniki montowane w naszych wózkach widłowych, wyróżniają się bardzo dużą kulturą pracy, odpowiadającą za płynną jazdę i sprawne przyspieszenie. Pozwala to jeszcze lepiej, dokładniej i wydajniej wykonywać transport poziomy, nawet na długich odległościach pomiędzy punktami załadunku i rozładunku towarów.

Spalinowe wózki widłowe występują w opcjach udźwigu do 1500 do 8000 kg oraz wysokości załadunku od 3 do 7 metrów. Pozwala to na wykorzystywanie ich w zewnętrznych magazynach wysokiego składowania, bez obaw o to, że mogą się pojawić problemy z podniesieniem najcięższych palet.

Wózki posiadają opony dostosowane do pracy w trudnych warunkach terenowych. Zapewniają one doskonałą przyczepność nawet na pochyłych drogach wewnętrznych, gwarantując bezpieczny i pewny dojazd do celu. Zbiorniki paliwa o dużej pojemności, w zestawieniu z ekonomicznymi silnikami, zapewniają natomiast duży zasięg na jednym tankowaniu. Wysokiej jakości reflektory znakomicie doświetlają teren przed i za wózkiem, czyniąc pracę bezpieczną nawet po zmroku.

Dbałość o bezpieczeństwo operatorów, bardzo duże możliwości załadunkowe i transportowe, a także przeznaczenie do pracy na zewnątrz, to najważniejsze cechy widłowych wózków spalinowych. Niezastąpione w każdym magazynie i centrum logistycznym, szybko staną się podstawowym rodzajem sprzętu, niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania każdej firmy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w której na pewno znajdziemy wózek widłowy, przeznaczony do Państwa potrzeb.

części - telefon

tel: (+48) 12 683-90-59

części - Email

biuro.krakow@saw-trak.pl

części

Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem części gdzie znajdziecie Państwo podzespoły do praktycznie wszystkich modeli wózków widłowych

logistyka

Każda część zostanie przez nas wysłana do Państwa w przeciągu 24h od zamówienia za pomocą kuriera. W celu przyspieszenia obsługi prosimy o kontakt indywidualny